12 stycznia 2019 r. urodziły się szczeniaczki.

Z radością informujemy, że w dniu 12.01.2019 r. w naszej domowej hodowli na świat przyszły 3 dziewczynki i 7 chłopców. Miot A jest naszym pierwszym miotem. Maleństwa dostały już swoje imiona – dziewczynki to Aura, Ayra i Afera. Chłopcy otrzymali imiona: Aston, Asti, Argo, Apollo, Agni, Aksel i Aslan. Maluszki są przecudowne. Nasza domowa hodowla jest wynikiem ogromnej miłości do naszej suczki.

Esta (domowo Laxmi) ma obecnie 3 lata, jest bardzo zdrowa, w świetnej kondycji. Stale trenuje, a ciąża i poród przebiegły bezproblemowo. Pod kontrolą lekarza. Wielką jej pasją jest uczenie się. Ma wyjątkowy charakter. Ma ogromna charyzmę, a jednocześnie to urodzona dama. Wspaniale się zachowuje jako pies domowy, ale na wystawach prezentuje się doskonale. Ma cudowny charakter. Jest zrównoważona i niesamowicie inteligentna. Przeszła kilka szkoleń, w tym mantrailing. Jest zwyciężczynią wielu wystaw. Obecnie ma tytuł Championa Juniorów i Championa Polski.

Nasze szczeniaczki mieszkają z nami w domu. Od samych narodzin towarzyszymy im w rozwoju. Są przez nas rozpieszczane i socjalizowane. Szczeniaczki i ich mama są pod opieką specjalisty lekarza weterynarii. Maluszki będą miały wykonany komplet szczepień oraz będą po przeglądzie hodowlanym. Każdy maluch opuszczający naszą hodowlę otrzyma rodowód, wyprawkę oraz chip.

ASLAN
APOLLO
AKSEL
AFERA
ASTI
ARGO
ASTON
AURA
AYRA
AGNI

ASTON - cudowny, duży miś. Słodki i niezależny jednocześnie. Ma mądre spojrzenie i szybko się uczy. Chce być blisko, ale chce mieć też swój świat. Cudny!

ASTI - ma najpiękniejszą mordkę 🙂 uwielbia się „kłócić" po psiemu. Gada jak dorosły seter ;-)) ma zawsze dużo do powiedzenia. Jest rozkoszny 😉. Będzie pięknym wystawowym psem. Ma piękne wybarwienie.

Aslan - urodził się ostatni ale ma niezwykły charakter. Uwielbia i kocha człowieka !! Chce mu sprawić jak najwięcej przyjemności. Jak dostanie się na kolanka to broni ich zaciekle :-). Bardzo szybko się uczy. Umie już „siad, łapa, do mnie”. Reaguje na swoje imię. Nie jest wystawowym pieskiem.

Zaczynają się odwiedzinki!

Zapraszamy do naszej galerii, znajdziecie w niej najświeższe zdjęcia naszych szczeniaczków!