Szczeniaki skończyły 10 miesięcy

By Listopad 18, 2019 Z życia wzięte

Oto i one widziane oczami swoich cudownych Rodzin

Aksel – duży i silny, ale bardzo delikatny i wrażliwy… Niektórzy twierdzą, że przewrażliwiony??najbardziej zadowolony w lesie, w górach i na polach, nie oddala się i nie ucieka, bo lubi mieć całą rodzinę w zasięgu wzroku. Uwielbia spacery, pod warunkiem, że nie pada?? Gdy zostaje sam, płacze, a potem trzeba go długo przepraszać. Na szczęście za sardynki i wątróbkę potrafi wszystko wybaczyć

Agni – największy przytulas i ulubiony czasoumilacz całej rodziny ˘? Odważny, wesoły, zawsze gotowy na spacer – bez względu na pogodę i porę dnia. Otwarty na zawieranie nowych znajomości z innymi psami. Uwielbiający zabawy, a zwłaszcza szukanie. Pojętny, lubiący się uczyć – choć czasami mający własny pogląd na kwestię wykonywania zadanych poleceń?? Największą miłością Agniego jest rodzina, ale nie mniejszą jest jedzenie: arbuzy, melony, maliny, borówki, jabłka czy banany, nie ustępują miejsca wędzonej kości ??

Afera Afi, Fifi, wspaniała nasza dziewczynka. Bardzo wrażliwa, czuła i radosna. Uwielbia lasy, pola i zabawy z napotkanymi psiakami. Zawsze chętna na kąpiel poza domem, w domu- nigdy. Ufna i oddana. Nie przepada za smyczą i cywilizacją. Przyjaciółka wszystkich kotów, niestety bez wzajemności. Taka ta nasza Aferka kochana. . .

Aura,Aurulia ,w kryzysie Arła-kurła .Wesoła ,zwariowana , towarzyska. Uwielbia zabawę i kontakt z ludźmi ,do każdego zawsze z uśmiechem na pysku ??. Bez agresji ,uwielbia koty,bażanty oraz sarny .Rower, bieganie , pola,lasy i łąki ,zabawa w chowanego oraz bieganie za piłką to to co lubi najbardziej. Potrafi zniknąć z oczu Pańci ale wraca zawsze ,zaufanie mamy do siebie nawzajem . Prztulasy przed spaniem są koniecznością . W ciemnosci nie wychodzi a do deszczu już się przyzwyczaiła . Kochamy ją za to że jest zwariowaną ,wesołą ,pozytywną ,wierną i kochającą psią córeczką ??????????

Apollo-Apuś-Apek, w razie awarii Apoloniusz 😊 cudowny, rodzinny przytulas, rozdający wszystkim buziaki. Słodki gaduła, który na różne sposoby potrafi pokazać co mu w duszy gra. Kolekcjoner patyków i różnych zapaszków 😁 Towarzystwo człowieka i psich przyjaciół ceni bardziej niż najlepszego smaczka. Największą radość sprawia mu bieganie i wspólna zabawa – byleby nie było wtedy ciemno😊

Aston – wulkan mocy, wszędobylski, skaczący , łapiący za nos przy powitaniu, wiecznie gotowy do zabawy i czychający co tu ściągnąć ze stołu. Chwila nieuwagi i nie ma śledzi nawet ostatnio gwizdnął prawdziwki z koszyka. Wszystkich ludzi traktuje przyjaźnie skacząc na nich radośnie. Dzieci uwielbia biegając za nimi do upadłego. Swojego Pana zagorzałego wielbiciela owczarków kupił swoją bystrością, oddaniem oraz tym że uwielbia jeździć samochodem.