Osobna historia

By Luty 26, 2019 Z życia wzięte

„Osobna historia” - kiedy urodziły się te cudne, maleńkie kluseczki nawet nie przypuszczałam, ze tak szybko urosną i każdy będzie innym psiakiem. Jako CAŁOŚĆ, GRUPA, TEAM - są jak potężna siła rażenia !!:-) Mają ogromną MOC! Kiedy zaczynam się im przyglądać i obserwować bez ingerencji - to każde z nich, już teraz jest JEDNOSTKĄ 😉 w szerokim spektrum tego słowa. Zabawy z każdym z nich z osobna pokazują jak wyjątkowy jest każdy z nich. W kojcu, w pokoju czują się swojsko i pewnie, ale już w kojcu, na dworze - nie każdy. Już można zauważyć dla którego z nich lepsze będzie miejsce psa jedynego, a który chętnie skorzysta z towarzystwa. Absolutnie każde to maleństwo KOCHA CZŁOWIEKA! Uwielbiają kiedy towarzyszymy im we wszystkim.
Są niesamowicie inteligentne - to PO MAMUSI 😉 i przymilne i słodkie - to PO TATUSIU.
W sobotę skończyły 6 tygodni !!! Już !!! Przeszły pomyślnie przegląd miotu z wynikiem bardzo dobrym i czekają na szczepienie. To już we wtorek tj. Dziś :-)) i po odczekaniu tych co najmniej 2 tygodni - pojadą do nowych domków.
Wiem, ze będę za nimi bardzo tęsknić. Kocham to wielkie, szalone stado i każdego z osobna. ale wiem, że wybrane RODZINY są najlepsze ze wszystkich !

Jeszcze zostały nam 4 wspaniali chłopcy. Jeden piękniejszy od drugiego. Jak dobrze, ze to nie ja muszę dokonywać wyboru!!!
Ten ma cudne oczy i brwi i uwielbiam jego zawalatość- ASTI. Znowu ASTON jest duży, słodki miś. Kompletnie pozbawiony agresji. Jest APOLLO - mały, sprytny, zwinny, szybki - bardzo szybko się uczy ! ASLAN - nasz „autystyk”- mocny charakter, ogromna siła intelektu. Facet dla kogoś kto zna rasę. Bardzo ładny ale mniejszy niż Aston. Chociaż to ten mniejszy rządzi jak się obaj spotkają. Ach no i AGNI- siła, mądrość i zbujowatość. Kochany przytulak i pieszczoch. Uwielbia kontakt z nami.
Jeden z nich zostanie z nami. Pojedzie na wystawę , pokaże się jaki jest cudowny! Ale który ??!! Nie wiem. Niech los wybierze ......